praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Majowe WYTCHNIENIE – joga – RELAKSACJA I REGENERACJA

Majowe WYTCHNIENIE – joga – RELAKSACJA I REGENERACJA

Dom pod Lipą, 1-5 maja 2019 roku

Warsztat dla wszystkich, którzy potrzebują odpocząć, zregenerować się, znaleźć nową perspektywę i naładować baterie. Na chroniczne zmęczenie, informacyjne przeciążenie  i brak energii joga okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Odpowiednio dobrane pozycje i ćwiczenia oddechowe  pozwolą poruszyć ciało i uspokoić głowę. Jogę poprowadzi Małgorzata Skórska, dyplomowany nauczyciel metody B.K.S.  Iyengara. Dodatkowe wyciszenie zapewnią medytacje i joga nidra prowadzona przez Magdę Rabiegę. Całość dopełni piękno natury w Nowej Silnej i życzliwość gospodarzy.

Wakacyjny warsztat RELAKS kluczem do RÓWNOWAGI

Wakacyjny warsztat RELAKS kluczem do RÓWNOWAGI

Dom pod Lipą, 7-13 lipca 2019 r.

Zapraszam na wyjazdowy trening relaksacyjno-medytacyjny. Warsztat ma autorski charakter, bazuje na technikach jogi kundalini, jogi nidry oraz techniki uwalniania dr. Davida Hawkinsa. Podczas kilkudniowych warsztatów będziemy badać nasz fundament – RÓWNOWAGĘ - oraz uwalniać i transformować to co nas nie wspiera.

Wakacyjny warsztat UWAŻNEJ JOGI

Wakacyjny warsztat UWAŻNEJ JOGI

Dom pod lipą, 4 – 10 sierpnia 2019 r.

Las i jezioro w Nowej Silnej są doskonałym miejscem do wyciszenia umysłu, przywrócenia ciekawości i radości z kontaktu z pięknem przyrody. W takim otoczeniu łatwiej nabrać dystansu, posłuchać swojego wewnętrznego głosu i po prostu odpocząć. Potrzebujemy jednak również świadomego ruchu, który pozwoli nam na zagłębienie się w odczucia własnego ciała. To zapewni odpowiednia dawka jogi serwowana przez Magdę Rabiegę i Małgorzatę Skórską.