praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Czy geny determinują nasze życia?

Czy geny determinują nasze życia?

Dr. Bruce Lipton jest prekursorem badań nad komórkami macierzystymi. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Oznacza to, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Kundalini esencja jogi

Kundalini esencja jogi

Książka została tak opracowana aby Czytelnik mógł przez wiele lat wyznaczać i rozwijać swój indywidualny program Kundalini Jogi. Książka podzielona jest na cztery części: cz.I - Ty, Twoje liczby i Czakry, cz.II - Twoja praktyka, cz.III - Kryje i medytacja, cz.IV - Komponenty praktyki Kundalini Jogi.
Relacja z warsztatów z o. Pereirą

Relacja z warsztatów z o. Pereirą

Ojciec Pereira (ksiądz katolicki, jogin) już trzeci raz gościł w Polsce. Dwa razy zapraszało go Światowe Stowarzyszenie Medytacji Chrześcijańskiej, tym razem przyjechał na zaproszenie Pauliny Stóż, żeby przeprowadzić w jej szkole NAMASTE we Wrocławiu 4 dniowy warsztat jogi.
Warsztat dla wielu katolików w Polsce miał ogromne znaczenie, ponieważ  ks. Pereira jednoznacznie pokazywał swoim przykładem  i argumentami, że po II Soborze Watykańskim Kościół katolicki na świecie stosuje się do sformułowanych przez siebie nauk  "wzywających do poszanowania innych religii i tradycji duchowych oraz uznania tych cennych wartości, które one od wieków kultywują".

Relacja z warsztatów http://www.joga-joga.pl/pl121/teksty1567/cztery_dni_warsztatow_z_ojcem_pereira_relacja_z_wr