praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Kurs Świadomości Jogi w Życiu - 7 DNI JOGI z Sarbjot Kaur

Kurs Świadomości Jogi w Życiu - 7 DNI JOGI z Sarbjot Kaur

15 - 22 listopada 2013

Kurs jest dla osób zainteresowanych tematem jogi i medytacji; dla tych którzy chcą rozpocząć podróż z jogą, dla studentów jogi pragnących zbudować podstawy i trwałość indywidualnej praktyki, dla nauczycieli jogi potrzebujących odnowy i zasilenia. Kurs ma trwałą wartość dla wszystkich pragnących doświadczyć prawdziwej przemiany w podejściu do własnego życia. 7 Dni Jogi jest podłożem kursu nauczycielskiego jogi.  

JOGA sztuka życia

JOGA sztuka życia

Dla jogi nie ma znaczenia, kim jesteś ani za kogo się uważasz. Nie ma też znaczenia, co działo się z tobą w przeszłości ani w jakim miejscu znajdujesz się teraz.
Każdy, kto naprawdę chce się przebić przez własne ograniczenia i paraliżujące schematy swoich myśli i zachowań, dzięki jodze może znaleźć – i znajdziesz –
wolność. Niezależnie czy jesteś początkującym, czy zawansowanym, w chwili, gdy zaangażujesz się w praktykę jogi, odkryjesz, że sama w sobie jest ona nagrodą. Spokój umysłu, pozbycie się lęku i prawdziwe skupienie są w niej  pewne i nieuchronne. Takie zmiany mają dla ciebie natychmiastowe efekty. Od razu poczujesz, że życie staje się prostsze, że jesteś w stanie z łatwością przystosować się do wszelkich zmian.

Cały artykuł w zakładce Joga http://wprzestrzeniserca.pl/joga/joga-sztuka-zycia/?lang=pl
Czy geny determinują nasze życia?

Czy geny determinują nasze życia?

Dr. Bruce Lipton jest prekursorem badań nad komórkami macierzystymi. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Oznacza to, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.