sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

JOGA sztuka życia

JOGA sztuka życia

Dla jogi nie ma znaczenia, kim jesteś ani za kogo się uważasz. Nie ma też znaczenia, co działo się z tobą w przeszłości ani w jakim miejscu znajdujesz się teraz.
Każdy, kto naprawdę chce się przebić przez własne ograniczenia i paraliżujące schematy swoich myśli i zachowań, dzięki jodze może znaleźć – i znajdziesz –
wolność. Niezależnie czy jesteś początkującym, czy zawansowanym, w chwili, gdy zaangażujesz się w praktykę jogi, odkryjesz, że sama w sobie jest ona nagrodą. Spokój umysłu, pozbycie się lęku i prawdziwe skupienie są w niej  pewne i nieuchronne. Takie zmiany mają dla ciebie natychmiastowe efekty. Od razu poczujesz, że życie staje się prostsze, że jesteś w stanie z łatwością przystosować się do wszelkich zmian.

Cały artykuł w zakładce Joga http://wprzestrzeniserca.pl/joga/joga-sztuka-zycia/?lang=pl
Czy geny determinują nasze życia?

Czy geny determinują nasze życia?

Dr. Bruce Lipton jest prekursorem badań nad komórkami macierzystymi. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Oznacza to, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Kundalini esencja jogi

Kundalini esencja jogi

Książka została tak opracowana aby Czytelnik mógł przez wiele lat wyznaczać i rozwijać swój indywidualny program Kundalini Jogi. Książka podzielona jest na cztery części: cz.I - Ty, Twoje liczby i Czakry, cz.II - Twoja praktyka, cz.III - Kryje i medytacja, cz.IV - Komponenty praktyki Kundalini Jogi.