praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Medytacja wpływa na geny. Nowe badania to „prawdziwy przełom”

Medytacja wpływa na geny. Nowe badania to „prawdziwy przełom”

O tym, że medytacja pozytywnie wpływa na ciało i umysł, np. zmniejsza ryzyko depresji, naukowcy wiedzą od dawna. Ale teraz okazuje się, że wpływ ten jest o wiele większy, niż kiedykolwiek podejrzewaliśmy - medytacja bowiem oddziałuje także na... geny - opisuje dr Deepak Chopra, znany na całym świecie endokrynolog i specjalista ds. metabolizmu, autor ponad 80 książek popularnonaukowych.... wiecej informacji.

JOGA NIDRA - medytacyjna praktyka głębokiego relaksu

JOGA NIDRA - medytacyjna praktyka głębokiego relaksu

warsztat, 20.08.2016 r.

Zapraszam na 3-godzinny warsztat, którego celem jest teoretyczne wprowadzenie do jogi nidry, omawiające tą szczególną technikę pasywnej uważności oraz praktykę, która poprowadzi nas do stanu rozluźnienia, dobrego samopoczucia i integracji.

W wygodnej pozycji leżącej będziemy budować świadomość ciała, skanując jego poszczególne części, ucząc się uważnego oddechu oraz trenując nabywanie nowych nawyków pracy z ciałem by jego działanie było spójne ze świadomą intencją. 

Chcesz być szczęśliwy? Bądź wdzięczny

Chcesz być szczęśliwy? Bądź wdzięczny

To, co łączy wszystkich ludzi, to dążenie do szczęścia, mówi brat David Steindl-Rast, zakonnik i naukowiec przekraczający granice wyznań. Podpowiada, że uczucie szczęścia rodzi się z wdzięczności. Płynie stąd inspirująca lekcja, że trzeba zwolnić, rozejrzeć się, dokąd zmierzamy, a przede wszystkim, być wdzięcznym.
Posłuchaj całości: http://www.ted.com/talks/david_steindl_rast_want_to_be_happy_be_grateful?source=facebook&language=pl#t-565478