praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Powrót do korzeni. STWÓRCA – ŻYCIE – RODZICE – DZIECKO

Powrót do korzeni. STWÓRCA – ŻYCIE – RODZICE – DZIECKO

warsztat na bazie Nowych Ustawień Rodzin wg. metody Berta Hellingera, 29-30.11.2104

Skąd przychodzi do nas życie? Czy żyjemy w zgodzie ze swoim losem? Czy przyjęliśmy dar życia od stwórcy poprzez naszych rodziców, ze wszystkim co ono nam niesie, łącznie z ceną, która ono ich i nas kosztowało? Czy stoimy na właściwej pozycji w swoim systemie pochodzenia? Czy przyjęliśmy naszych rodziców do serca takimi, jacy oni są? A jeśli nie, to co stoi temu na przeszkodzie?

Za pomocą indywidualnych  ustawień, ćwiczeń i medytacji, w głębokim  szacunku dla wszystkiego co się ukaże i w skupieniu, każdy z uczestników będzie mógł dojść do miejsca, które w tym momencie jest dla niego dobre i możliwe...

Grafik jesienny

Grafik jesienny

Zapraszam na zajęcia  według NOWEGO grafika:

1. joga kundalini - PONIEDZIAŁEK - godz. 19:15

2. zajęcia relaksacyjne - PONIEDZIAŁEK - godz.  21:00
  
W ramach zajęć relasakcyjnych zajęcia jogi nidry i relaksacja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich będą odbywać się przemienie. Osoby zainteresowane tylko jedną formułą proszone są o kontakt telefoniczny/smsowy.
Stwórz harmonijne życie i wykorzystaj energię roku Drewnianego Konia

Stwórz harmonijne życie i wykorzystaj energię roku Drewnianego Konia

wykład poprowadzi Marta Pietrzykowska, 23 maja 2014 r.

W klasycznym Feng Shui aspekt czasu ma istotne znaczenie. Tegoroczny Koń pojawia się w towarzystwie żywiołu drewna, a rok 2014 będzie nosi nazwę Jia Wu. Żywiołem naturalnym Konia jest Ogień Yang, a symbolizuje on dynamikę, moc i porywy namiętności. Natomiast towarzyszący mu żywioł Jia to Drewno Yang, symbolizujące rozwój, niezależność i determinację w dążeniu do wybranego celu. Już z samej tej kombinacji żywiołów roku widać, że rok będzie ciekawy oraz bardzo dynamiczny.