praktyka jogi

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

MASAŻ AYURVEDYJSKI PRANA CHIKITSA

MASAŻ AYURVEDYJSKI PRANA CHIKITSA

masuje Jola Shikha

Zapraszam serdecznie na MASAŻ AYURVEDYJSKI PRANA CHIKITSA 
w sobotę i niedzielę 17/18.05.2014

ZAPISY  -  Jola Shikha 508 313 717 ayuryogashikha@gmail.com

Vedic Art z Anią Szurlej

Vedic Art z Anią Szurlej

warsztat malowania intuicyjnego, 10-11 maja

„… Vedic Art nie naucza malowania. Nie! - Vedic Art przypomina jak malować. Vedic Art pamięta jak sztuka może być tworzona. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście zasad Vedic Art, zaczynamy odtwarzać sobie również całą historię stworzenia, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w Twoim sercu. Wtedy, kiedy zanurzysz pędzel w świetle, przestrzeni i błogości – namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w Twoim wewnętrznym dialogu – odnajdziesz szyfr, ujawniający, jak żyć i jak dzieło może otworzyć drzwi do nieba na ziemi.”

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

30 maja - 1 czerwca 2014

Żyjemy w kulturze, w której paradoksalnie zalew seksualnych treści ułatwia nam wyparcie seksu, jako sfery ważnej dla naszego poczucia spełnienia w życiu. Tymczasem seks się liczy, a wiele  niewspierających nas strategii, które stosujemy w życiu wybraliśmy ponieważ nie nauczyliśmy się czerpać z seksualności, jako źródła naszej mocy.

W ramach cyklu „Moje Życie Seksualne” odbędą się kolejne warsztaty: „O jak Orgazm”„ Sex & Spirit”. Każdy z warsztatów jest osobną całością. Wybierz ten, który Cię zainteresuje lub weź udział we wszystkich :)