sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

30 maja - 1 czerwca 2014

Żyjemy w kulturze, w której paradoksalnie zalew seksualnych treści ułatwia nam wyparcie seksu, jako sfery ważnej dla naszego poczucia spełnienia w życiu. Tymczasem seks się liczy, a wiele  niewspierających nas strategii, które stosujemy w życiu wybraliśmy ponieważ nie nauczyliśmy się czerpać z seksualności, jako źródła naszej mocy.

W ramach cyklu „Moje Życie Seksualne” odbędą się kolejne warsztaty: „O jak Orgazm”„ Sex & Spirit”. Każdy z warsztatów jest osobną całością. Wybierz ten, który Cię zainteresuje lub weź udział we wszystkich :)

Miłość i Marzenia Podróż ku Świadomości/Recall Healing

Miłość i Marzenia Podróż ku Świadomości/Recall Healing

z Kingą Maruszczak, 22 marca 2014 r.

Podczas tych warsztatów będziemy pracować przede wszystkim z marzeniami, które chcemy i już możemy wcielić w życie. I czujemy, że jesteśmy gotowi, że już łapiemy wiatr w żagle, ale brakuje nam jakiegoś elementu. A najczęściej tym elementem jest … Miłość.
Warsztaty wykorzystują proste narzędzia zmiany, głównie Recall Healing/Totalna Biologia i theJourney/Podróż, które skracają czas i są doskonałą odpowiedzią na pytania odnośnie chorób, problemów, blokad.
poznaj swój RUCH poznaj swoje CIAŁO

poznaj swój RUCH poznaj swoje CIAŁO

warsztat z Agnieszką Lugierską, 5 kwietnia 2014

Intencją i celem warsztatu jest umożliwienie uczestnikom zwiększenia świadomości ciała/ poznania ograniczeń w ruchu / doświadczenia radości i spontaniczności  w tańcu/odkrycia swoich naturalnych ruchów, gestów, wzorców/ wzrostu zaufania do siebie, pewności  siebie, poczucia kompetencji/ poznania siebie w relacji z grupą/doskonalenia spójności w komunikowaniu się z innymi.
Czytaj więcej ....