sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Vedic Art z Anią Szurlej

Vedic Art z Anią Szurlej

warsztat malowania intuicyjnego, 10-11 maja

„… Vedic Art nie naucza malowania. Nie! - Vedic Art przypomina jak malować. Vedic Art pamięta jak sztuka może być tworzona. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście zasad Vedic Art, zaczynamy odtwarzać sobie również całą historię stworzenia, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w Twoim sercu. Wtedy, kiedy zanurzysz pędzel w świetle, przestrzeni i błogości – namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w Twoim wewnętrznym dialogu – odnajdziesz szyfr, ujawniający, jak żyć i jak dzieło może otworzyć drzwi do nieba na ziemi.”

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

„Seks odNowa” z Karo Aquabal

30 maja - 1 czerwca 2014

Żyjemy w kulturze, w której paradoksalnie zalew seksualnych treści ułatwia nam wyparcie seksu, jako sfery ważnej dla naszego poczucia spełnienia w życiu. Tymczasem seks się liczy, a wiele  niewspierających nas strategii, które stosujemy w życiu wybraliśmy ponieważ nie nauczyliśmy się czerpać z seksualności, jako źródła naszej mocy.

W ramach cyklu „Moje Życie Seksualne” odbędą się kolejne warsztaty: „O jak Orgazm”„ Sex & Spirit”. Każdy z warsztatów jest osobną całością. Wybierz ten, który Cię zainteresuje lub weź udział we wszystkich :)

Miłość i Marzenia Podróż ku Świadomości/Recall Healing

Miłość i Marzenia Podróż ku Świadomości/Recall Healing

z Kingą Maruszczak, 22 marca 2014 r.

Podczas tych warsztatów będziemy pracować przede wszystkim z marzeniami, które chcemy i już możemy wcielić w życie. I czujemy, że jesteśmy gotowi, że już łapiemy wiatr w żagle, ale brakuje nam jakiegoś elementu. A najczęściej tym elementem jest … Miłość.
Warsztaty wykorzystują proste narzędzia zmiany, głównie Recall Healing/Totalna Biologia i theJourney/Podróż, które skracają czas i są doskonałą odpowiedzią na pytania odnośnie chorób, problemów, blokad.