sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

Zimowy trening uważności w CISZY

Zimowy trening uważności w CISZY

Biały Dom, Antoniów 44, 14 – 20 lutego 2021

Cisza jest bezcennym darem. Zanim jednak potrafimy jej świadomie doświadczać potrzebujemy treningu i efektywnych narzędzi, które nam w tym pomogą.

Nasz warsztatowy spacer do ciszy będzie się składał z głębokiej relaksacji i medytacji prowadzonej, ćwiczeń qigong’u intuicyjnego oraz sesji siedzenia w ciszy.

Wakacyjny warsztat UWAŻNEJ JOGI - sezon  drugi :)

Wakacyjny warsztat UWAŻNEJ JOGI - sezon drugi :)

Dom pod lipą, 2 – 8 sierpnia 2020 r.

Las i jezioro w Nowej Silnej są doskonałym miejscem do wyciszenia umysłu, przywrócenia ciekawości i radości z kontaktu z pięknem przyrody. W takim otoczeniu łatwiej nabrać dystansu, posłuchać swojego wewnętrznego głosu i po prostu odpocząć. Potrzebujemy jednak również świadomego ruchu, który pozwoli nam na zagłębienie się w odczucia własnego ciała. To zapewni odpowiednia dawka jogi serwowana przez Magdę Rabiegę i Małgorzatę Skórską.

Medytacja wpływa na geny. Nowe badania to „prawdziwy przełom”

Medytacja wpływa na geny. Nowe badania to „prawdziwy przełom”

O tym, że medytacja pozytywnie wpływa na ciało i umysł, np. zmniejsza ryzyko depresji, naukowcy wiedzą od dawna. Ale teraz okazuje się, że wpływ ten jest o wiele większy, niż kiedykolwiek podejrzewaliśmy - medytacja bowiem oddziałuje także na... geny - opisuje dr Deepak Chopra, znany na całym świecie endokrynolog i specjalista ds. metabolizmu, autor ponad 80 książek popularnonaukowych.... wiecej informacji.