praktyka jogi i medytacji

pl. Pereca 2/1, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

7 Czerwiec 2016

JOGA NIDRA - medytacyjna praktyka głębokiego relaksu

warsztat, 20.08.2016 r.

Zapraszam na warsztat, którego celem jest teoretyczne wprowadzenie do jogi nidry, omawiające tą szczególną technikę pasywnej uważności oraz praktykę, która poprowadzi nas do stanu rozluźnienia, dobrego samopoczucia i integracji.

W wygodnej pozycji leżącej będziemy budować świadomość ciała, skanując jego poszczególne części, ucząc się uważnego oddechu oraz trenując nabywanie nowych nawyków pracy z ciałem by jego działanie było spójne ze świadomą intencją. Praktyka jogi nidry jest praktyczną techniką samopoznawania, często ujawniającą ograniczające nas uwarunkowania, które niczym matryce odbijają się w ciele fizycznym, mentalny i duchowym. Uwolnienie napięć sprawia, że relaks staje się głębszy, niż ten do którego przywykliśmy. Wtedy łatwiej uzyskujemy kontakt ze swoim ciałem fizycznym czy duchowym. Łatwiej rozpoznajemy dokąd lub w jakim kierunku zmierzamy.

Badania przeprowadzone w Danii na grupie doświadczonych adeptów jogi nidry dowodzą, że w czasie praktyki, świadomość pozostaje w głębokim stanie równowagi. Technika ta jest tak regenerująca, jak sen z tym wyjątkiem, że podczas jej praktykowania pozostajemy przez cały czas w pełni świadomi. Zatem potrzeba głębokiej relaksacji staje się jedną z najbardziej naturalnych potrzeb człowieka!

Termin: 20.08.2016 r. ,  w godz. 11:00 - 14:00

Miejsce: Pretficza 8/1, Wrocław

Cena warsztatu: 98 zł

Prowadzący: Magdalena Rabiega, więcej informacji o mnie http://wprzestrzeniserca.pl/zajecia/magdalena/

Zapisy do 15.08.2016 r.: Magda@wprzestrzeniserca.pl