sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

1 Listopad 2014

Powrót do korzeni. STWÓRCA – ŻYCIE – RODZICE – DZIECKO

warsztat na bazie Nowych Ustawień Rodzin wg. metody Berta Hellingera, 29-30.11.2104

POWRÓT     DO     KORZENI

STWÓRCA  -   ŻYCIE  -    RODZICE  -  DZIECKO

warsztat na bazie Nowych Ustawień Rodzin wg. metody Berta Hellingera

29-30 listopada 2014 r., w godzinach 10:00 – 18:00

Skąd przychodzi do nas życie? Czy żyjemy w zgodzie ze swoim losem? Czy przyjęliśmy dar życia od stwórcy poprzez naszych rodziców, ze wszystkim co ono nam niesie, łącznie z ceną, która ono ich i nas kosztowało? Czy stoimy na właściwej pozycji w swoim systemie pochodzenia? Czy przyjęliśmy naszych rodziców do serca takimi, jacy oni są? A jeśli nie, to co stoi temu na przeszkodzie?

Kto odrzuca swoich rodziców, ten odrzuca siebie samego i czuje się niespełniony, ślepy i wewnętrznie pusty.  Takie osoby mogą przeżywać niepowodzenia w związkach partnerskich lub w pracy zawodowej, borykać się z uzależnieniami, mogą trawić je choroby, mieć depresje, kłopoty z nawiązywaniem przyjaźni, mogą czuć się  opuszczone, niekochane i nierozumiane.

Zajęcie właściwego miejsca w systemie rodzinnym oraz uszanowanie losu rodziców ze wszystkim, co on im przyniósł i przyjęcie z wdzięcznością własnego życia prowadzi nas do wielkiej siły, która jest nam potrzebna  do przyjęcia na siebie zadań, które przynosi nasz los.

Metoda Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera ujawnia dynamiki stojące na przeszkodzie otwarcia serca na rodziców i pozwala na odnalezienie drogi do miłości i wielkiej siły życia, a to prowadzi do zdrowia i spełnienia.

Za pomocą indywidualnych  ustawień, ćwiczeń i medytacji, w głębokim  szacunku dla wszystkiego co się ukaże i w skupieniu, każdy z uczestników będzie mógł dojść do miejsca, które w tym momencie jest dla niego dobre i możliwe. Korzystać będziemy  również z metody mocnego trzymania, które polega na trzymaniu w ramionach dziecka przez przedstawiciela matki lub ojca celem odbudowania przerwanego pierwotnego ruchu dziecka ku matce/ojcu.

Inwestycja:
400 zł

Miejsce:
  W przestrzeni serca, Pretficza 8/1, Wrocław

Zapisy:
Magda; 500 241 621;
magda@wprzestrzeniserca.pl
Joanna Lewandowska
Ukończyła  Szkołę Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera prowadzoną przez wspaniałych nauczycieli Gerharda Walpera oraz Wolfganga Deussera. Od wielu lat doświadcza biorąc udział w  licznych warsztatach ustawień rodzin w Polsce i w Niemczech.
Ukończyła Anatomię Intuicyjną  Metodą Theta Healing oraz warsztat szkoleniowy  metody „Pojednanie z rodzicami poprzez wizualizację i rehabilitację porodu" powadzoną przez twórczynię tej metody Jirinę Prekop. Od kilku lat bierze udział w Szkole Tantry prowadzonej przez znakomitą nauczycielkę tantry Saritę. Jest szczęśliwą żoną i matką.