sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

POLECAM

15 Kwiecień 2014

Stwórz harmonijne życie i wykorzystaj energię roku Drewnianego Konia

wykład poprowadzi Marta Pietrzykowska, 23 maja 2014 r.


Jak wykorzystać prognozy Feng Shui & Chińskiej Astrologii
 aby stworzyć szczęśliwe i harmonijne życie !

23 maja 2014 r. godzina 19:00 - 21:00

W klasycznym Feng Shui aspekt czasu ma istotne znaczenie.
W Chinach wierzy się, że wraz z każdym nowym rokiem należy przygotować się do tego co nas czeka w najbliższych miesiącach. Dzięki temu możemy nie dać się zaskoczyć i wyprzedzić działania innych, a także zaplanować własne działania wykorzystując sprzyjające tendencje energii rocznych. Tegoroczny Koń pojawił się w towarzystwie żywiołu drewna, a rok 2014 nosi nazwę Jia Wu. Żywiołem naturalnym Konia jest Ogień Yang, a symbolizuje on dynamikę, moc i porywy namiętności. Natomiast towarzyszący mu żywioł Jia to Drewno Yang, symbolizujące rozwój, niezależność i determinację w dążeniu do wybranego celu. Już z samej tej kombinacji żywiołów roku widać, że rok będzie ciekawy oraz bardzo  dynamiczny.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby poznać prognozy Feng Shui oraz chińskiej astrologii i wykorzystać je w swoich działaniach.

Podczas warsztatu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych zarówno z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania czy biura, jak i z punktu widzenia astrologii chińskiej 12 znaków zodiaku oraz negatywnego oddziaływania takich czynników jak Tai Sui, Sui Po, San Sha czy "Żółtej Piątki". Dowiesz się także jakie czynniki, będą oddziaływać na dany budynek, tak pozytywnie, jak i negatywnie w zależności od rejonów geograficznych oraz ich specjalnego oddziaływania w roku Drewnianego Konia. Przedstawione zostaną adekwatne talizmany i remedia, które mogą być potrzebne dla określonych osób w tym roku.
 
Warsztat poprowadzi Marta Pietrzykowska,  dyplomowana ekspertka Feng Shui, która pobierała nauki u chińskich Mistrzów na całym świecie. Profesjonalną naukę Feng Shui zdobywała w wiodących szkołach tej dziedziny m.in.: w YCH Feng Shui Center of Excellence Mistrza Yap Cheng Hai oraz Mastery Academy of Chinese Metaphysics Mistrza Joey Yapa. Jest certyfikowanym konsultantem międzynarodowej Mastery Academy of Chinese Metaphysics. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui.  Marta Pietrzykowska jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych.

Inwestycja:
40 zł/os.

Zapisy:
Magda - 500 241 621, magda@wprzestrzeniserca.pl