Zajęcia

sesje indywidualne

al. Wiśniowa 33/6, Wrocław

zapisy: 500 241 621
e: magda@wprzestrzeniserca.pl

Magdalena

Kiedy mój wewnętrzny mężczyzna odnalazł swoją wizję a kobieta moc, moje wewnętrzne dziecko zaczęło podskakiwać z RADOŚCI. Mogłabym zakończyć  - i żyli długo i szczęśliwie - ale dziś wiem, że to tylko kolejny etap mojej WIELKIEJ wyprawy ścieżkami jogi. 

Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu. W latach 2004-2018 współtworzyłam we Wrocławiu agencję public relations PR TIME. Specjalizując się w komunikacji i budowaniu relacji zawsze szukałam skutecznych narzędzi do pracy nad rozwojem osobistym i jakością życia. Ukończyłam wiele warsztatów z nauczycielami z całego świata z zakresu zarządzania sobą i coachingu. Zwykle jednak koncentrowałam się na pracy mentalnej i umyśle zapominając o swoim ciele i o dobroczynnym związku między nimi.

Przygodę z jogą zaczynałam w 2007 roku od hatha jogi z Bartkiem Miklasem i Małgosią Skórską. To ona obserwując kolejne tarapaty mojego ciała podarowała mi książkę „Dzień z życia Twojego ciała” i skutecznie zainspirowała do ćwiczeń zachęcając  jednocześnie do poznania innych dróg do zdrowia i równowagi. Kiedy byłam gotowa w moim życiu pojawiła się - joga kundalini, ścieżka, która mnie oczarowała.
Było w niej wszystko czego poszukiwałam, ruch i bezruch, dźwięk i cisza, emocje i neutralność ……..

Intensywna praktyka budziła we mnie coraz większą potrzebę zgłębiania i studiowania dostępnej u nas wiedzy z zakresu energii kundalini, tak trafiłam na kurs nauczycielski z zamiarem bycia „lepszym nauczycielem dla siebie” (cyt. za Małgosią Braunek).  Moimi wspaniałymi nauczycielami, mentorami i mistrzami byli i są Sarbjot Kaur Khalsa i Hari Dev Singh. Z biegiem miesięcy i lat praktyka  jogi i medytacje odsłoniły przede mną trzecią ścieżką - jogę nidrę, czyli jogę psychicznego snu - jako dodatkową formę pracy z podświadomością.

Te trzy ścieżki są dziś stale obecne w moim życiu i sprawiają, że wyprawa w głąb siebie jest niezwykła i bardzo odkrywcza, zarówno dla mnie jak i towarzyszy mojej podróży Śmiech

Zatem wszystkich, którzy tu wstąpią z RADOŚCIĄ witam na ścieżce transformacji!

Wiedz, że jesteś tu mile widziany.

Magdalena Rabiega